01.08.2016

MAGDALENA KAŃSKA PHOTOGRAPHY

Dzień dobry ! Już mam kolejne efekty współpracy z Madzią . Nasza wspólna praca i nieskończenie wiele pomysłów ,tak jest jak spotkają się osoby z dwiema pasjami które można połączyć fotografia i moda . Nigdy w życiu nie pomyślałabym , że będę się spełniać zawodowo w tym co kocham , daje to dużego kopa i dzięki temu jestem jeszcze bardziej zmotywowana do działań. Wiem że mam wsparcia od was , bo jesteście tu ze mną , czytacie , motywujecie , chcecie więcej , robię to dla siebie ale także dla was . Nie jestem idealna , ale ideałów nie ma , pracuje nad sobą , nad wyglądem, charakterem , moimi wadami , ale tak czy siak mam nadzieję że będziecie ze mna do konca i będziecie mnie wspierać , i dzięki pokazywanii wam stylizacji mam nadzieję że chodź trochę wam pomogę w inspiracji na nową sesję czy stylizację. Jak zawsze u mnie dużo się dzieję , wakacje, piękna pogoda co pozwala na ciągle spotykanie się po pracy z przyjaciółmi , ale także nie ma obijania dietę dalej prowadzę i oczywiście treningi 💪💪💪 . Nie ma obijania się ! Chcecie piękna sylwetkę? To ruszcie się z domu idźcie na rower , rolki a nawet na spacer , cieszcie się wakacjami korzystajcie z pięknej pogody i spędzajcie czas aktywnie ! 
A teraz już pora na efekt sesji z Magdaleną ! Dziś przygotowane dla was dwa w jednym czyli dwie sesje połączone w jednym poście !
Całuję Paula!❤❤❤
FACEBOOK MAM SWÓJ STYL
INSTAGRAM KSIEZNICZKAPERELKA


6 komentarzy :

 1. Zgadzam się z Tobą, lato jest za krótkie by siedzieć w domu przed telewizorem :) trzeba korzystać :) P.s. piękne zdjęcia, widać że robione z pasją, pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Nominowałam cię do Liebster Blog Award !
  Mam nadzieję że weźmiesz udział :)
  http://wercius96.blogspot.com/2016/08/liebster-blog-award.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Siedzieć w lato w domu, to jak wychodzić w zimę na zewnątrz. Kompletna głupota ;)

  Pozdrawiam,
  Kasia z http://www.beller.pl/102-kolczyki

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega paznokcie <3
  Buziaki kochana!
  Zapraszam także do mnie :)
  http://loveshinny.pl

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdjęcia w bomberce są boskie! Wyglądasz na nich bardzo zmysłowo.
  www.kobiece-inspiracje.com

  OdpowiedzUsuń